DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Deklapack
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Praca w firmie zajmującej się rozwiązaniami opakowaniowymi. Oprócz sprzedaży szerokiej gamy opakowań za pośrednictwem sklepu internetowego, Daklapack dostarcza również opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasz klient dostarcza opakowania na ziarna kawy, kosmetyki, proszki malarskie, śruby, majonezy, karty podarunkowe, suplementy diety, odzież i wiele innych.

Zakres obowiązków:

Jako pracownik wsparcia sprzedaży jesteś wsparciem naszych Account Managerów. Wykonujesz wyceny i potwierdzasz zamówienia, oraz dbasz o to, aby sprzedaż była utrzymywana na najwyższym poziomie. Odpowiadasz na pytania od klientów i współpracowników, przy pomocy poczty i telefonu. Pełnisz fukncję administracyjną z przewagą handlową, wspierasz Account Managerów w terenie przy przetwarzaniu otrzymanych zamówień. Obsługujesz klientów, przekazujesz wewnętrznie zamówienia na produkcję i logistykę, przetwarzasz wnioski i zamówienia w systemie, kontaktujesz się z klientami w sprawie dostaw, zapasów, próbek i informacji o produktach, a przede wszystkim monitorujesz postęp realizacji zleceń

Wynagrodzenie:

14,50€/h brutto

Godziny pracy:

praca na jedną zmianę

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87% – € 2950.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2252.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

cotygodniowe wypłaty w piątek!

kontrakt holenderski

10,00 € tygodniowo dla kierowcy samochodu służbowego

nadgodziny 125% -150%

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

język angielski C1

prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 107 tyg – zakwaterowanie

€ 35.58 – ubezpieczenie

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.